Az Ön böngészője nem támogatja a JavaScriptet. Kérem kapcsolja be a böngésző beállításaiban!
PC-Laptop szerviz állás

A pozíció célja, magán és céges ügyfeleink számítógépeinek szervize.

Szervizes feladatok:

  • A javításra behozott eszközök vizsgálata, javítása
  • Új gépek összeszerelése
  • Laptopok teljeskörű javítása
  • Ügyfelekkel való kommunikáció telefonon és személyesen
  • Távsegítség TeamViewer segítségével
  • Telefonos hívások fogadása
  • Tervezett éves karbantartások elvégzése
  • Biztonsági mentések készítése
  • Adatvisszaállítás
  • Nyomtatók beüzemelése / működésük szoftveres támogatása
  • 3rd party programok telepítése
  • Hibaelhárítás
  • Software frissítések
  • Vírusirtó, HDD, SSD, szabad hely ellenőrzése
  • Kiszállással járó helyszíni szerviz munkák elvégzése

Magadra ismersz?

Te vagy az ideális jelölt a PC / Laptop szervizes állásra, ha:

  • Jól kommunikálsz
  • Fontos, hogy napi kapcsolatot tarts az ügyfeleinkkel, a munkatársaiddal és a külső partnereinkkel.
  • Tudod mi fán terem az informatika
  • Nem most kezdted a szervizes szakmát és rendelkezel legalább 1 év tapasztalattal. Konkrét és kiemelkedő eredményeket tudsz felmutatni az informatika területén.
  • A legfontosabb trendekkel és újításokkal tisztában vagy, nem kell elmagyarázni neked mit jelent a SSD, HDD, NAS...
  • Erős projekt menedzsment szemléleted van
  • Képes vagy csapattal együtt dolgozni akár 3-4 ember munkáját is összefogni. Egyedül is képes vagy döntéseket hozni és vállalni a felelősséget.
  • Eredményorientált hozzáállás
  • Értékesítés orientált a szemléleted, azaz fontos neked, hogy a tevékenységednek konkrét, mérhető eredménye legyen. Az jellemez, hogy a projekt céljaidat elérd, vagy túlteljesítsd, hogy te és a céged fejlődni tudjatok.
  • Megoldás központú gondolkodás
  • Nem csak tudod, de szereted is elemezni az ügyfeleink informatikai rendszerében feltárt hibákat, majd ezt követően örömmel keresed meg a legjobb megoldást.
  • Önfejlesztő attitűd. Folyamatosan fejleszted magad, ismered is és követed a legújabb külföldi és hazai trendeket. Nyitott vagy az új megoldásokra, új szoftverek kipróbálására, megtanulására. Szívesen hozol új ötleteket.

Előnyt jelent, ha bármelyik igaz rád:

  • Van autód és szívesen használod a munkád során
  • Jártas vagy multi cég informatikai rendszerének az üzemeltetésében
  • Használtál már VOIP rendszereket
  • Felsőfokú informatikai végzettséged van
  • Beszélsz angolul
  • Örülünk, ha rendszeresen sportolsz és ha egészséges életmódot folytatsz.

Ismerj meg minket! Kik vagyunk?

Cégünk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt lakossági és vállalati ügyfelei részére. Számítógépek összeállítása, telepítése, karbantartása, hálózatok kiépítése, rendszergazda szolgáltatások, kamerarendszerek tervezése. Több, mint 20 év tapasztalat, 27 000 elégedett ügyfél, 200 márka és 18 000 termék a kínálatunkban.

Mi vár rád, ha csatlakozol a csapatunkhoz?

  • Összetartó, egymást támogató csapat
  • Hiszünk abban, hogy csapatként tudjuk elérni a legjobb eredményeket. Nálunk fontos, hogy a vezetőség és a munkatársak nap mint nap egymást támogatva érjék el kitűzött céljaikat.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Munkatársainknak folyamatos lehetősége van az új tudás, tapasztalat, ismeret megszerzésére. Szakmai képzésekkel, tréningekkel támogatjuk őket.
  • Kiszámítható munkaidő és feladatok
  • Számunkra legfontosabb, hogy a feladatok határidőre elkészüljenek és az ügyfeleink elégedettek legyenek.
  • A munkavégzés helye: barátságos, családias környezetben, Budapesten a 16. kerületben.
  • A munkaidő: bejelentett napi 8 órás munka, versenyképes fizetéssel (alapbér + jutalék)

Pályázd meg az állást!

A fentiek alapján úgy érzed, hogy Te vagy az ideális jelölt? Akkor ne habozz! Jelentkezz most és mi pedig hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

  • Töltsd ki itt az előszűrő kérdéssort!
  • Töltsd fel a fényképes önéletrajzod!
  • A sikeres jelentkezéshez kérlek nyomd meg a Jelentkezem gombot, ne hagyd ki!