Az Ön böngészője nem támogatja a JavaScriptet. Kérem kapcsolja be a böngésző beállításaiban!
IT support állás

IT support - rendszergazda állás

Pályázd meg az IT supportos állásajánlatunkat 30 éve működő számítógépes szolgáltatásokat nyújtó cégünkhöz.

IT supporter - Rendszergazda állás

  • Dolgoznál Budapesten a 16. kerület legmenőbb informatikai rendszerüzemeltetőivel?

  • Kellett már IT területen megoldanod mindent IS?

  • A necces problémákra is találsz kreatív megoldást?

  • Nem gond, ha ehhez néha össze kell dugni a fejed a kollégákkal?

  • Nem zavar, hogy népszerűek vagyunk, ezért mindig van bőven munka?

Amire nálunk számíthatsz:

  • Versenyképes, bejelentett béred lesz
  • A munkád kiszámítható
  • Változatos feladatokat kapsz
  • Egy kitűnő IT-s csapat tagja lehetsz
  • Modern, mindennel felszerelt munkahelyen dolgozhatsz
  • Nálunk minden hétvégéd szabad lesz.
  • Mi nem dohányzunk

Mik lesznek a feladataid?

  • Heti 40 órában kell dolgoznod
  • Irodai szoftvereket telepítesz
  • Hálózati hibákat detektálsz
  • Online segítséget nyújtasz
  • Hálózati eszközöket, perifériákat állítasz be
  • Vírusvédelmet alakítasz ki
  • Karbantartást és frissítéseket végzel
  • Automatizált adatmentéseket hozol létre
  • VPN kapcsolatokat alakítasz ki
  • Windows, MacOS, Android, Linux, IOS rendszereket kezelsz
  • Levelező programokat állítasz be
  • Kiszállással oldasz meg informatikai problémákat

Mégis mennyi lesz a fizetésed és milyen lehetőségeid lesznek?

  • Vár rád 3 hónap próbaidő kezdő bérezéssel, ami havonta bruttó 420 000 Ft
  • Ez idő alatt változatos feladatokat kapsz, megismerjük egymást és kiderülnek a kompetenciáid, hogy mihez értesz, mennyire vagy rátermett.
  • Megbeszéljük, hogy milyen hatásköröket tudsz ellátni és a próbidő után ennek megfelelően alakul a bérezésed is. Akár havi bruttó 720 000 Ft is ütheti a markod, ez tőled függ!
  • Nálunk tanulni is lehet és fejlesztheted magad! Így lesz lehetőséged előre lépni.
  • A fizetésed és a rád osztott feladatok egyenes arányban vannak, minél több mindenhez értesz, annál többet kereshetsz.

Téged keresünk, ha:

  • Az új munkahelyedre beérsz 1 óránál hamarabb
  • Van otthon korlátlan interneted, ha home office-ban leszel
  • Jó, ha tudsz angolul
  • Van jogosítványod és vezetési rutinod is van
  • Vidám karakter vagy
  • Érthetően és szívesen beszélsz a partnereinkkel
  • Jó vagy csapatban és egyéniben is
  • Precíz és igényes vagy a munkádban
  • Kreatívan állsz hozzá a feladatokhoz
  • Rendelkezel egy átlagos szuperhős képességeivel
  • Előny, ha mindehhez szakmai tapasztalatod is van bőven

  • Töltsd ki itt az előszűrő kérdéssort!
  • Töltsd fel a fényképes önéletrajzod pdf formátumban!
  • A sikeres jelentkezéshez kérlek nyomd meg a Jelentkezem gombot!