Állás

Görgess a tartalomhoz

Bővül Budapest egyik legjobb számítógépszervize.

Olyan informatikus kolléga jelentkezését várjuk, aki precíz és szenvedélye a munkája. Előnyt jelent, ha pályázatunk elvárásainak minél több pontjának megfelel.

Cserébe egy igényes munkát végző, családias hangulatú csapatot kínálunk. Biztosítunk minden személyi és tárgyi feltételt a munka magas színvonalú ellátásához. Nagy népszerűségnek örvendő szervizünk szeretettel várja új kollégáját.

Amit ajánlunk:

  • Nyugodt munkakörnyezet
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel
  • Kihívást jelentő, változatos munkavégzés
  • Professzionális szerviz háttér
  • Telefon
  • Internet
  • Autó

Elvárások:

  • Távsegítség nyújtása TeamViewer, Site to Site VPN használatával.
  • Mobiltelefonok szoftveres beállítása.
  • Hardver és szoftver nyilvántartások, leltár vezetése.
  • Asztali számítógépek, laptopok, nyomtatók, egyéb informatikai eszközök szoftveres, hardveres javítása, új eszközök telepítése.
  • Helyszíni hibaelhárítás kiszállási szolgáltatásunkkal a Megbízó telephelyén.
  • Windows kliens gépek karbantartása.
  • Szerver beüzemelése, telepítése és konfigurálása.
  • Hálózat tervezése, kivitelezése és felügyelete.
  • IP eszközök, telefonok, kamerák, nyomtatók konfigurálása.
  • Helyi és távoli biztonsági mentések kialakítása, automatizálása, ellenőrzése.
  • Ubiquiti, Cisco, Mikrotik tűzfalak és routerek programozása és felügyelete.
  • Hikvision kamerarendszerek ismerete, programozása, telepítése.
  • 3CX telefonközpont ismerete.
  • Outlook, Gmail és egyéb levelező programok beállítása.
  • Nyomtatási problémák megoldása.
  • Hibás informatikai eszközök diagnosztizálása, javítása.
  • Egyéb informatikai hibák elhárítása.
  • Számítógép beszerzése, építése, telepítése.
  • A számítógépek időszakos karbantartása.
  • Munkalapok felvétele, kezelése.
  • Jó műszaki affinitás.
  • MS Office -és HTML ismeret.
  • Kreativitás, dinamizmus.
  • Rugalmas, nyitott hozzáállás.
  • Precíz, önálló munkavégzés.
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód.

Készségek:

  • Szorgalom, proaktivitás
  • Precizitás
  • Érettségi
  • Angol nyelvtudás
  • Pozitív hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség

Munka területe:

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Munkalapok felvétele, kezelése
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető

Munkaidő:

  • hétköznap  8:45 - 18:00
  • szombaton 8:45 - 13:00
  • Teljes munkaidő

Nyelvtudás:

  • Angol középfok

Helyszín:

  • Budapest 1163 Cziráki út  26-32. Rendszergazda és logisztikai központunk.
  • Budapest 1161 Rákóczi út 48.  Kereskedelmi és szerviz központunk.

  • fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje el: takacszoltan@tzteam.hu