Állás

Értékesítő pozícióba munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Személyes kapcsolatteremtés a partnerekkel
  • Aktív értékesítési tevékenység (személyesen és telefonon)
  • Termék információszolgáltatás
  • Kiadott termékek számlázása, garancia levelek kezelése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • A termékek polcokra helyezése
  • Áruátvétel, közreműködés a leltározásban
  • Munkalapok felvétele, kezelése
  • Munkaidő: hétköznap 8:45 - 18:00,  szombaton 8:45-13:00

Gyakorlat:

  • Min. középfokú kereskedelmi vagy számítástechnikai végzettség
  • Min. 1-2 éves gyakorlat értékesítés területén
  • Jó műszaki affinitás
  • MS Office - ismeret
  • Kreativitás, dinamizmus
  • Rugalmas, nyitott hozzáállás
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Pozitív hozzáállás
  • Angol nyelvtudás
  • Informatikai termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel
  • Kihívást jelentő, változatos munkavégzés
  • Professzionális háttér
  • Fizetett szabadnapok
  • Céges telefon, internet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, úgy fényképes szakmai önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldd el: takacszoltan@tzteam.hu

Fényképes szakmai önéletrajz és fizetési igény nélkül küldött pályázatot nem áll módunkban értékelni.